| 123454321 a întrebat:

Sall am o intrebare. Am auzit ieri o melodie faina dar nu stiu cum se numeste si cine o canta. Melodia era cantata de un baiat in engleza si era o melodie de despartire. Funda la melodia cea buna :-)

3 răspunsuri:
| TheUnikBiby a răspuns:

Cum astfel de melodii sunt destule, cred ca cel mai util ar fi sa cauti versurile pe google si iti va aparea automat. Bafta! happy

| 123454321 explică:

Nu e manea si nu am cum sa o caut ca nu stiu nici cantaretul nici melodia cum se numeste

| TheUnikBiby a răspuns (pentru 123454321):

Cum am mai spus, daca stii macar o parte din versuri o poti gasi. Pur si simplu le tastezi pe google si melodia va aparea. thinking