| adyboss3 a întrebat:

Sall, am un telefon nokia 2330 classic si as vrea sa stiu care are siteuri cu jocuri pentru acest telefon, dar sa nu fie jocuri banale.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site cu o lista de jocuri, vezi articolul http://www.panalu.net/2010/12/lista-jocuri-gratuite-pentru-telefoane.html, dupa parerea mea cele mai bune si clasificate pe modelul de mobil, alegi tu ce iti place

| spadasinu a răspuns:

Eu este wapcorn.com are diferite jocuri conntar straic si curse cu masini