| AndreyStan a întrebat:

Sall, era mai demult o melodie sau poezie, care incepea asa: "Dragi parinti *** dinti" si nu stiu cam cand spunea asta: "Dati-mi bani nu fiti golani", am cautat-o pe net dar nu am gasit-o, voi sti cum se cheama?

2 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Dragi parinti, f...va.n dinti. si.n masele sa va zic cateva rele : Fata voastră nu e fata, ca s-a mai *** o data, bălăngăne p... In ea, ca trăsura pe sosea?

| Nymeria a răspuns:

Pai nu mai stiu, e una dintre multele creati ale mele, nu le tin nrbig grin