| laurboss2002 a întrebat:

SALL TPU! Am o intrebare! Cum pot inregistra o melodie? Adica sa va spun mai clar:sa o cant eu si sa o inregistrez cu PCul astfel incat sa imi ramana in calculator.Cum fac asta? Daca trebuie un program dati-mi un link de descarcare sau ceva! ajutati-ma! FUNADA!

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cauta CoolEditPro sau AdobeAudition. Au un mod mixer in care poti importa negativul pe un track si inregistra vocea pe alt track si apoi le mixezi, plus ca poti adauga si efecte pe voce sau poti utiliza un graphic equalizer. Utilizarea e suficient de intuitiva, nu e rocket science.
CoolEditPro s-a transformat in AdobeAudition asa ca oricare din ele ar trebui sa fie super ok.