| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare de unde pot deskarka aceasta melodie o caut de kativa ani :(( plss helpp funda http://www.youtube.com/watch?v=lAafwb2ULvs plsss funda funda funda :((( o vreau neaparat

Răspuns Câştigător
| Mariaa20 a răspuns:

Scrii pe google vidtomp3
dai click pe primul
in caseta aceea pui linkul de youtube
dai search
si dupacea iti apare download
si downloadezi
funda?happy

4 răspunsuri:
| JustMe4ever a răspuns:

Descarca programu asta http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm si o poti lua direct dupa youtube dar fara fara video
funda?

| Dadda a răspuns:

Descarca de pe internet programul: Dvd video soft free studio
intri in program, acolo iti apar mai multe variante, apesi pe : Mp3 si Audio.
Acolo iarasi ai mai multe variante si apesi pe: Free youtube to mp3 converter, apoi iti va aparea un spatiu alb. Dai copy la linkul de pe youtube si apoi paste pe spatiul alb iar apoi apesi pe Download(in partea dreapta joshappy. Sper ca am fost de ajutorbig grin