| AlbertBreack15 a întrebat:

Sall TPU, ce parere aveti despre dubstep?
Va place? De ce? Care este cea mai prefersta muzica dubstep a voastra?
Unii spun ca muzica dubstep este nebuna si o mizerie dar eu cred ca e cea mai buna muzica electronica.

Răspuns Câştigător
| Smo3keWeeD a răspuns:

Toti cei de mai jos au criticat dubstepul.Dar nu este un zgomot fara sens cum spune Puritania. Dubstepul este dupa parerea mea cea mai buna muzica eloctronica.house-ul mmmmmmm, bunicel dar DNBe bunicel dar dubstepul niciun un cuvant in afara de superb si extra fain.Eu de exemplu nu pot trai 4 zile fara dubstep Dar uitati-va cate viewsuri are Harlem.Cei carora nu le place dubstepul....asta e trebuie lor.Nici mie nu imi place spre exemplu rap-u sau alte genuri de **** de nici nu intelegi dracu ce zic aia.De exemplu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2zNSgSzhBfM ascultati voi si spuneti daca intelegeti ce spune Ryan eu inteleg doar:e e e weretizi si al; ti draci... tinand cont ca stiu engleza.In schimb dubstepul transmite un mesaj exact
Apropo asta e cea mai ascultata melodie de mine (preferata) :http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MapFFIfpFfI funda?

| AlbertBreack15 explică (pentru Smo3keWeeD):

Super tare muzica aceea si mersi!

| Smo3keWeeD a răspuns (pentru AlbertBreack15):

Cu placere.

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dumbstep-ul mi se pare un gunoi. BWWWUUUUM-ul ăla grețos și fără tirm nu-l poți numi muzică.
Mi se pare chiar cel mai grețos subgen de muzică electronică. Cam tot pe-acolo pe unde este și house-ul ăla penibil pe care-l ascultă cocalarii.

| Vans a răspuns:

Nu dau 2 bani pe zgomotele alea.

| Rakanishuu a răspuns:

E o porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place dubshit-ul.

| Dragonfly6 a răspuns:

Zgomot fara sens.

| BlackWaltz a răspuns:

Bubuiturile alea imbecile nici nu ar trebui numite "muzica".

| AlbertBreack15 explică:

Preferata* am gresit