| Paunescu6814Andrei a întrebat:

Cine stie o scoala de muzica din Bucuresti? As vrea sa ma fac chitarist

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Cum adica ai vrea sa te faci chitarist? Chitarist devii in timp, nu te faci cum crezi tu, nu termini o scoala si devii chitarist. Singurul chitarist foarte bun pe care-l stiu si a terminat o scoala de muzica (si facultate) e Steve Vai.

| Calab00m a răspuns:

O scoala la care merg si eu ti-o recomand. Dinu-Li-Pati. Unde evident, faci si ore normale. Funda? big grin

| VladyRoman a răspuns:

Nu stiu exact, dar tot ce vreau sa spun e succes!