| A4T3Ch a întrebat:

:X
As vrea si eu o lista cu melodii cu bass puternic,sa nu fie bass booster, cea mai misto melodie are funda fast happy

Răspuns Câştigător
| FReAkAzO1d a răspuns:

Roy Jones Jr - Can't Be Touched
Nicky - BIG FAT BASS
Gorilla Zoe Ft. Lil' Wayne - Lost
Gorilla Zoe are foarte multe melodii cu bass... oricum un sistem bun scoate bass din orice... Fundabig grin?

1 răspuns:
| barbulescunicu a răspuns:

Pai ar fi. Voltaz-da vina pe, Conecte-r vara nu dorm, minim doi, gagnam style, C.r.b.l-Kabom,Catalin Dobre - pe bani mei, Mi ritmo, Guess who - tot mai sus, fi curios, Ana -she bangs si cam atat imi aduc aminte sper ca te-am ajutatbig grin