| giuliano2013 a întrebat:

Sallut... am si eu o intrebare! cunoasteti cumva un program prin care se poate miscora marimea unei melodii? de exemplu: melodia are 4mb si dupa ce este convertita sa aiba 1, 5-2mb? fundawinking

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cauta pe google mp3 to flac; flac ocupa mai putin spatiu dar nu stiu daca device-ul pe care bagi melodia suporta codecul asta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dane mai multe detalii despre melodie.E video, si vrei s-o bagi pe telefon, daca e video, ai vrea sa-i micsorezi marimea dar sa fie track? Adica s=o facem sa nu mai fie video, asa se poate face dimensiunea mai mica.

| giuliano2013 explică (pentru anonim_4396):

Pe mine ma intereseaza pentru mp3winking ascult foarte multa muzica si avand in vedere ca unele piese au marimea mare k memorie, caut un program prin care pot reduce marimea. de la 8MB la 4MB intelegi?