| Yustyna a întrebat:

Sallut! Sunt noua pe aici asa ca am sa incep cu o intrebare destul de simpla.Care este vedeta/sunt vedetele voastre preferate? Astept raspunsuri sincere :O3 :* Si daca cineva vrea adresema mea de mess sa-mi spuna big grin.Va pup pe toti! :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DubiDubiDuba a răspuns:

Actrite: Reese Witherspoon, Keira Knightley si Rachel McAdams

Actori: Martin Lawerence, Ryan Gosling, Johnny Depp si Steve Martin

Cantarete: Gwen Stefani, Beyonce, Katy Perry, Natasha Bedingfield, Christina Aguilera, A Fine Frenzy, Rihanna, Jessie J, Adele, Nelly Furtado si P! nk

Cantareti: Bruno Mars, B.o.B, Cee Lo Green, Travie McCoy, Eminem

Trupe: Destiny's Child, Coldplay, Linkin Park, Gym Class Heroes, All Saints, The Saturdays si TATU

| Taniya a răspuns:

Actrite:
Selena Gomez
Sandra Bullock
Natalie Portman
Hillary Duff
Michelle Pfeiffer
Kristen Stewart
Ashely Greene
Nina Dobrev
Jennifer Love
Jennifer Lopez
Julia Roberts
Julia Stiles
Demi Moore
Jessica Alba

Actori:
Paul Wesley
Robbert Pattinson
Taylor Lautner
Oliver James
Ryan Reynolds
Tom Cruise
Orlando Bloom
Brad Pitt

Cantarete:
Selena Gomez
Britney Spears
Kelly Clarkson
Stacy Ferguson
Elena Gheorghe
Miley Cyrus
Rihanna Jones
Katy Perry
Nelly Furtado

Cantareti:
Slim Shady
Justin Bieber
Nick Jonas
Michael Jackson
Bon Jovi
Justin Timberlake
Aliaune Daye Thiam
Armando Christian Perez
Timbaland