| anonim_4396 a întrebat:

Sallut TPU am un telefon Samsung Galaxy Young si vreau sa-mi descarc muzica de pe PC pe telefon dar nu stiu cum la cablu de date am si card si cablu de date dar nu stiu ce sa fac imi apare pe telefon sa-mi activez ala si dupa imi apare in My Computer ceva Removable Disk si nu stiu ce trebuie sa fac

Dau Funda + Tot Respectul Meu :X

Răspuns Câştigător
| adelinabianca a răspuns:

Trebuie dupa ce ai bagat cablul de date in calculator si in telefon ii dai pe my computer, astepti pana se incarca si apoi ii dai pe acel fisier nou unde-ti sunt toate melodiile, ii dai copy la melodia aceea si paste si o pui la muzica din tel si ai terminat! INCEARCA DACA NU IMI PARE RAU!