| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma va rog sa gasesc o piesa... drept ca nu prea stiu cine cinta,cum se numeste si alte detalii,stiu doar ca canta o fata,la refren DOAR,,Uuuuuuu... uuuuuu your love your love your love" (in ritm ascendent)e o piesa linistitoare, am auzit-o la fm.md (funda)
de mult caut piesa dar nu o pot gasi pentru ca n-am suficiente detalii( din ea...va rog nu fiti rautaciosi...

Răspuns Câştigător
| Critical a răspuns (pentru Coso_Cosmin_1994):

AAAAAAAAAAAAAAAA!@! Cosmin! un milion de multumeeeeesc! doaaamne cum l-ai gasit ca-l tot cautam de-o viata))) esti un geniu! esti cel mai tare! mersi muuuuuuuuuuuuult:*

| Critical a răspuns (pentru Coso_Cosmin_1994):

Cosmin,da-mi te rog skypul tau...(daca poti...

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns (pentru Critical):

:)) Nu am Skype din pacate doar Facebook, https://www.facebook.com/cosmin.coso

9 răspunsuri:
| Florin_Leca_1973 a răspuns:

Baby I Love You Way

| Critical a răspuns (pentru Florin_Leca_1973):

Nu... am spus canta fata...sad
si nici valentiny. nu a ghicit... sad daca as putea sa va cant acum piesa poate la sigur v-ati da seama despre ce e vorbahappy da asa...e ceva mai complicat))

| Critical a răspuns:

La maestrofm.md l-am auzit... ceva de genu...