| Elii21 a întrebat:

Salut All.:* Acum un an am auzit o melode in franceza. In videoclip era vorba despre un barbat beat.ceva`n genthinking Iar in timp ce canta se plimba pe strazii. Dupaa. la sfarsitul video. ului s.a dus la o carciumaa si a baut intruunaa. Apoi s.a urcat pe scena sa cante si a lesinaat acoloolaughing Va rog foarte mult. Ajutati.maaa!praying Fundaa!:*

4 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

Se numeste Alors in danse si e cantata de Stromae...cum sa nu o stii, eu, rocker o stiu...