| AqCoX a întrebat:

Salut all! Stiti ca la Naruto apare o melodie : https://www.youtube.com/watch?v=raEqXlbWbRE ( gen negativul de la piesa asta ). Imi puteti spune si mie cum se numeste acel instrumental? Am cautat si nu am gasit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce nenorociți, nu au negativ și fura de la Naruto...pff, mi-ar fi rușine
știu melodia dar nu exact cum se cheamă. Mai bine cauți pe Yt mixul cu toate melodiile din Naruto(care durează 5h, eu l-am ascultat de 3 ori laughing) ) și o să îți dai seama