| kitkatlinux23 a întrebat:

Salut.am asa o problema:eu am niste boxe BBK am 900 s si un laptop Asus x551ca iar cand unesc boxele la laptop si cand pun muzica se aude normal dar cand vreau basuul la maxim nu se aude deloc curat, adica sunetul e curat normal dar basul se aude mai mult barnaind decat ca un bas normal, adica parca nu are putere destula sa faca basul normal exact cum sar auzi intr-o masina sa zicem asa dar se aude mai mult barnaitul acesta. eu ascult muzica de pe internet nu direct de pe calculator. ce as putea sa fac ca sa se auda basuul normal? trebuie sa reglez de undeva ceva? cine stie sa scrie va rog...

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Pai daca atat pot boxele nu le vei face sa cante mai bine decat daca le schimbi. N-am auzit si nici n-am gasit mare lucru pe net despre ele, probabil sunt ceva no-name-uri.

Da joasele mai incet cand cresti volumul general ca sa nu mai baraie macar. Asta daca ai optiunea asta.