| Violeta_1263 a întrebat:

Am ascultat acum cateva zile o melodie a lui Nicolae Guta si suna cam asa: am fost un an impreuna si mai facut sa sufar si acum vrei sa te intorci la mine, ceva in genul acesta. Pls daca o stie cineva dau fundita... app pentru cei anti-manele sa nu incepeti sa criticati totusi e Pastele.happy

2 răspunsuri:
| c0ma a răspuns:

Desi nu ascult manele tongue sunt clubber acum...cand au aparut si eu am ascultat...totusi incearca Nicolae Guta-A mai trecut un an happy

| c0ma a răspuns:

Sau Nicolae Guta-Femeie cu suflet pustiu tongue