| roby223 a întrebat:

Salut,am auzit acum ceva timp o melodie cantata de o fata,nu mai știu cum o cheamă și nici versurile nu le mai știu, tot ce îmi aduc aminte din videoclip ii faptul că unii se luptau între ei îmbrăcați în daci, iar în melodie era vorba despre țara noastră.
Oare mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| roby223 explică (pentru GabiDumitrescu):

Din păcate nici una din ele nu-i, dar melodia 2 și 3 sunt bestiale ...mulțumesc

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru roby223):

Ma bucur ca macar doua te coafeaza. Vezi ca numarul 1 are si versiune de album, cu mai mult zvîc - https://youtu.be/mr6bdZt5xu0