| Jawsz a întrebat:

Am auzit astazi la radio o melodie cântată de Jessie J daca nu ma insel si nu stiu cum se numeste. Din ea n-am inteles mai nimic dar era ceva gen. : j j j jessie j, heyyeyeyeye si incepea melodia de fundal, energica. Ma poate ajuta cineva? laughing Mulțumesc din suflet

3 răspunsuri:
| Chvala_Andreea_1990 a răspuns:

Jessie J - Do It Like A Dude asta?

| Jawsz explică (pentru Chvala_Andreea_1990):

Nu, era mai energică și nu e chiar așa de cunoscută melodia aia. sad

| Chvala_Andreea_1990 a răspuns (pentru Jawsz):

Cu parere de rau... nu am gasit nici o melodie potrivita descrierii tale.Cred ca le-am ascultat pe toate.
Iti las un link si vezi tu poate ai noroc.
http://www.songfacts.com/artist-jessie_j.php