| ArmyCaptain28 a întrebat:

Am auzit mai demult la radio o melodie care mi-a placut insa nu stiu cum se numeste si nu am cum sa o identific nicicum din moment ce nu am o sursa din care sa o pot auzi. Stiu doar ca era cantata de o voce de barbat, melodia suna a anii 80' si avea un vers gen: "I want to love you baby. but I don't know how". Stie cineva despre ce melodie este vorba? Nu cautati pe Google, am cautat si eu destul si n-am gasit, raspundeti-mi doar daca stiti piesa la care ma refer. Melodia nu apartine lui / ei: Frank Sinatra, Kiss, Donna Summer sau a altor artisti mai noi din industria muzicala.

4 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Jacques Greene - (Baby I Don't Know) What You Want
sau
Haley Reinhart - Don't Know How To Love You

| ArmyCaptain28 explică (pentru RainbowD):

Nu este nici una dintre aceste melodii din pacate.

| ArmyCaptain28 explică:

Revenind putin la intrebare, am reusit sa gasesc melodia respectiva. Se numeste "I Want To Know What Love Is" si ii apartine lui Foreigner. Vreau sa spun ca am gasit melodia din greseala, eu cautam altceva si am nimerit-o pe aceasta, drept urmare am invatat si o lectie de viata: uneori lucrurile pe care ti le doresti ti se intampla aleatoriu atunci cand te astepti mai putin. happy

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Funda si iti spun