| Alyexxxx a întrebat:

Am mai postat odata aceeasi chestie, dar o mai postez inca odata pentru ca nu am primit raspunsul dorit. Mi-am amintit zilele acestea de o melodie ce o ascultam prin perioada 2004-2005. Nu stiu perioada cu exactitate pentru ca atunci eram mic. Parintii mei ascultau muzica la TV si mi-am adus aminte multe melodii, dar imi amintesc una care nu o gasesc. Sa va dau cateva detalii, dar nu stiu daca sunt suficiente. In acea melodie canta o fata cu un barbat, cred ca femeia refrenu si barbatul negativul. Clipul era filmat pe noapte si zicea parca ceva cu dor si noapte, ceva de genu: o sa-mi fie dor de tine sau noaptea asta te voi revedea, nu stiu sigur daca sunt astea, chiar nu imi mai amintesc versurile. Daca nu am oferit destule detalii, imi puteti lasa toate sugestiile care au ca descriere ce am zis mai sus si sigur voi gasi melodia. Barbatul era chel.

Si mai tin minte o melodie dar am uitat cine o canta si cum se numeste. Era un tip blond mi se pare cu multe fete intr-o limuzina si zicea ceva ca o sa plece in san francisco mi se pare, iar in a 2 a parte dansa pe noapte cu ele.

Răspuns Câştigător
| TheFuckIsThis a răspuns:

A2a melodie cred ca e Arsenium-Rumadai