| VladMarian77 a întrebat:

Salut, am mare nevoie de ajutor. Sunt in industria muzicala de aproximativ 2 ani si am inca niste dileme carora nu le gasesc raspuns. As vrea sa gasesc cu cineva specializat in asa ceva daca m-ar putea ajuta i-as fi foarte recunoscator. Se pricepe cineva dintre voi sau stiti pe cineva care se ofera sa ajute? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sunt in industria muzicala de aproximativ 2 ani" - păi deja ești in miezul problemei și ne intreb pe noi, ignoranți și nepricepuți?

...despre ce e vorba?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin industria muzicală. și cum ești în ea?

| VladMarian77 explică:

Ma refer la faptul ca am inceput sa compun si sa inregistrez melodii dar de unul singur fara ajutor de nicaieri