| AestheticPerf a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor la subiectul Home studio etc astia care stiti mai bine. Deci...mi-am cumparat un mixer audio pentru microfonul condesnser, urmeaza sa-mi i-au si microfonul si castile si etc ce trebuie, dar nu stiu cum se numeste un lucru. Stiu ca trebuie sa conectez mixerul, dupa ce am bagat si boxele si microfonul si castiel in el, la Laptop / PC cu o placuta din aia care are mufe exact ca alea de ma boxe sau casti si nu stiu cum se numeste, asta-i faza, nu stiu cum se numeste acea placuta, nici nu stiu daca e placuta. VA ROG AJUTATI_MA! Spuneti-mi cum se numeste sau de pe ce site sa fac rost de ea. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Victor_Cristea_1998 a răspuns:

Interfata audio USB. Si o poti cumpara de aici http://www.soundcreation.ro/......id51_3131/
App si eu vreau sa imi fac o trupa de rap, hip hop. Ma poti contacta pe Facebook sa vorbim mai multe acolo?