| AlynaDulcika a întrebat:

Am o intrebare. De ce cand ascult muzica se aude un barait deranjant? FUNDA! Help. Scuzati categoria, dar e cea mai vizitata. big grin

Răspuns Câştigător
| Love4Music a răspuns:

Daca asculti pe youtube pe youtube probabil ii de la procesor si placa video pentru ca asa mi se intampla si mie.
Daca se aude la orice piesa downloadata pe calculator ar putea sa fie dispozitivul audio stricat sau setarile necorespunzatoare

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se aude barait la Dragoste si sex?

| τττ a răspuns:

Dacă vorba e de youtube, poate e de la procesor.Dar dacă de la căştile de la tel., poate acestea s-au uzat!

| Irinami21 a răspuns:

Poate ai vreo problema la placa de sunet, la boxe sau depinde de setraile facute. happy

| AlynaDulcika explică:

Cand ascult pe youtube

| AlynaDulcika explică:

Si ce pot face ca sa nu se mai auda?

| AlynaDulcika explică:

Ce setari ar trebui sa aiba pentru ca sa nu se mai auda acel barait?

| Love4Music a răspuns (pentru AlynaDulcika):

Nu trebuie nici o setare nu ai ce face
Cum procedez eu:
1) Inchid programele de care nu am nevoie
2) Daca ti se aude foarte barait da-i un refresh la pagina