| Dorinel33 a întrebat:

Am o melodie careia nu-i mai stiu numele sau versurile si nici nu mai stiu cum suna. Stiu doar videoclipul: este vorba de un baietel mic care se da jos din masina mamei cand nu e atenta si face fapte bune (ii da ursuletul unui cersetor, etc). Dupa moare dar un inger intoarce o roata uriasa si da timpul inapoi si de data asta copilul merge impreuna cu mama si face faptele bune (sau ceva de genul). Melodia e destul de veche, a fost difuzata la tv si radio la noi in tara acum vreo 7-9 ani (nu stiu daca e romaneasca sau nu). Apreciez orice fel de ajutor sunt disperat, o caut de mult. Multumesc!

1 răspuns:
| Daniel31 a răspuns:

Cred ca asta e melodia pe care o cautai: https://youtu.be/1RyjqHE_UkU