| XkkOOjs a întrebat:

Am o problema cu combina audio. Cand conectez mufa jack la un telefon mi se aud boxele, dar la laptop nu mi le recunoaste. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Esti sigur ca nu e problema din laptop? Ai incercat cu alte boxe sau casti pe laptop sa vezi daca functioneaza?

Din moment ce combina functioneaza pe telefon nu vad de ce nu ar functiona si pe laptop.

| XkkOOjs explică (pentru Intruder19):

Am incercat sa bag casti in laptop, nici alea nu functioneaza...

| Intruder19 a răspuns (pentru XkkOOjs):

Inseamna ca problema e cu laptop-ul. Nu ai driverul instalat sau ai probleme cu jack-ul.