| VladMarian77 a întrebat:

Salut, am o problema si as vrea daca puteti sa ma ajutati cu un sfat. O sa va povestesc pe scurt. Acum 4 ani mi-am descoperit pasiunea, aceea pentru muzica. Am evoluat foarte mult din punct de vedere al cunostintelor si am dat tot ce am putut ca, cu fiecare melodie sa aduc o calitate si mai inalta. In ciuda faptului ca lucram singur la absolut tot nu m-am uitat niciodata dupa vizualizari multe sau like-uri, ci doar dupa apreciere. A fost mult mai important pentru mine ca oamenii sa aprecieze muzica pe care o fac si sa o asculte. Dar nu am dus-o prea bine cu asta, probabil din lipsa promovarilor si a conexiunilor. Anul asta am terminat clasa a 12 a si vreau sa intru la jandarmerie si ma tot gandesc ca nu cred ca ar fi bine sa continui cu muzica pentru ca, daca intr-un final voi fi mai cunoscut, vor aparea si consecinte. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci așa. Dacă muzica este o pasiune, aceasta este mai importantă pentru tine decât un salar. Astfel, să alegi altă meserie care te lasă să cânți.