| xHoneySmile a întrebat:

Am primit de la Deezer 6 luni gratuite de muzica nelimitata, acum nu mai vreau sa il folosesc dar cand se termina astea 6 luni intru pe contra cost? Cum sa imi sterg contul sau ceva

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Verifică să nu fie activarea subscrierii automată după cele 6 luni.

Ai grijă, toate playlist-urile și muzica o să fie blocată după alea 6 luni, trebuie să plătești să le recuperezi happy

Dacă îți place serviciul și ești mulțumită, îți recomand să îți faci abonament, nu ești singura, stai liniștită și eu am unul, doar că pe itunes laughing