| alexTheRock a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, are cineva melodia "Kazi Ploae și Specii feat Bean Si Ursacian - Incotro - Bruiaj 1"? Au dat-o jos de pe yt... Mersi. ^^

Răspuns Câştigător
| alexTheRock explică (pentru vasile2222):

Asta îi frate, îmi spui cum s-o descarc și ești numarul 1!

| vasile2222 a răspuns (pentru alexTheRock):

Click dreapta pe primul link >> Save link as (sau ceva similar, depinde de browser)

| alexTheRock explică (pentru vasile2222):

Nu ma lasa sa o salvez, aia e... stiu ca as putea s-o descarc, cumva, da' nu stiu cum...
is prea beat... mersi de melodie, macar o ascult... esti forta xdddd

| vasile2222 a răspuns (pentru alexTheRock):

Uite am pus-o aici ca sa o tragi
https://easyupload.io/t8kjz7

| alexTheRock explică (pentru vasile2222):

Mersi frumos, meriti 2 fundite, nu una laughing)) din pacate nu pot sa-ti dau 2 crying((