| ChersanAndrei a întrebat:

Am si eu o melodie care o caut de mult mult timp insa stiu doar cateva versuri. Daca ma poate ajuta cineva poate o cunoaste? ( sper sa nu fie din capul meu doar). Astea sunt versurile: "Nu te juca cu inima mea, Nu te juca cu sufletul meu, Nu ma rani si nu ma-nsela!; Iubeste-ma, nu vei regreta... " si cam atat stiu din ea. Dar are un ritm asemanator cu melodia "Lonley" de la NANA.

2 răspunsuri:
| Tess a răspuns:

N-ai zis in ce limba e melodia. Mie imi vine-n minte Backstreet Boys - Quit Playing Games (With My Heart). Dar sunt milioane cu tema asta. Bafta.

| ChersanAndrei explică (pentru Tess):

Daca versurile sunt în romana mă gândesc că poți face și singur legătură in ce limba este. Romana