| Shcokymzq a întrebat:

SAlut am si eu o problema cand ascult muzica la casti se aude decat intr-o casca. Cand pun boxele se aude bine in ambele parti. Faza e ca am schimbat 3 perechi de casti de la diferiti producatori dar la fel se aude decat intr-o parte.
P. S la sound le am pe toate la mijloc la BALANCE

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Buna
Si eu am avut problema. Ideea e ca la mine a mers, umbland la mufa. adica nu o introduceam pe toata in unitate. Asculta muzica, si incearca sa te"joci" cu mufa. Poate nu trebuie sa o introduci in unitate full. Eu de exemplu o tineam pe jumatate.