| LevBestCont a întrebat:

Am telefon alcatel OT-710 si USB pentru el da nu stiu cum sa fac sa pun melodi din calculator pe telefon. Ma puteti ajuta va rog?

12 răspunsuri:
| LevBestCont explică:

Ma-ti uitat?

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Pai instalezi cablul USBhappy si ii dai drumu`laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai conecteaza cablul USB la tel si PC si iti va aparea o fereastra ca AUTO PLAY si acolo ai variantele unde sa pui muzica Folder(AUDIO) baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut bogdan ma numesc hai sa te ajut eu. pui mufa in tel si dupa introduci in calc cea lata in usb intelesi? dai in my computer si trebuie sa-ti apara jos ubde ai local c local d etc ce partitii ai tu iti apare removable disk si sau i ceva de genu adica ti la recunoscut dupa aia intri in muzica ta fisiere cu muzica da? si selectezi o piesa, dai click dreapta si-ti apare ceva de genu move copy send to tu dai jos la send to: removable disk si sau i adica cablu de date al telefonului... e simplu incearca si mai vb dupa aia da vezi sa ai card micro sd in tel sa poti trimite muzica ca memoria tel e de 5 mb e mica... am si eu Alcatel ot710. mmmm merge tu cum te impaci cu ell adresa mea de mail: bogdanpaicu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti de ala lcare vine cardul an pc
asa fac eu
deocamndata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

downloadeza pc suite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu il conectezi la pc si iti apare sa dai pe memori card apoi til citeste pc siti bagi melodii ce este mare branza

| utarazvan a răspuns:

salut! si eu am tel dinasta.si la intrebarea lui daniel19, dai Stocare in masa!

| Anastasiei a răspuns:

Simplu pune partea cablul mare in unitate unde se mai pun si sticuri si apoi pui cablul mic in telefon si iti apare pe calculator ceva si dai la iconita cu folderul iti apar toate folderele care le ai in telefon pe calculator si intri pe net scrii ce melodie vrei si apoi cand ai downloadato o pui pe la folderele tale si ai o muzica

| daniel19 a răspuns:

Aceasi probelma o am si eu nu pot sa bag poze din telefon in calculatorcrying am instalat cablul de date si cand conectez telefonul la calculator imi apar 3 obtiuni pe telefon:
1 Stocare in masa
2 Camera Web
3 Port COM
Ce trebuie sa aleg?

| Anastasiei a răspuns (pentru daniel19):

Da nai pe telefon si optiunea mass storage dac o ai da pe aia si gata

| eaespeşăl a răspuns (pentru daniel19):

Eu am ales prima varianta sar nu a functionat straight face si nu stiu ce sa-i fac fiindca nu se sincronizeaza cu pc-ul