| AlexandruAdy a întrebat:

Salut.
Am văzut microfon pentru instrument,o intrebare, daca am statie de boxe acasa, pot sa o conectez direct la boxe sau am nevoie de statie pentru microfoane?

2 răspunsuri:
| AndreiIonut2000000 a răspuns:

Nu ai nevoie de statie pentru microfon, conectezi la statia pe care o ai.

| AJUTORR1 a răspuns:

Depinde de stație, cel mai probabil se poate dar eu iti recomand o interfață audio. găsești si la 150 de lei Behringer euphoria, eu pe aceasta o am si o recomand! In asa fel poti si inregistra ce canti la calitate foarte mare!