| RockRevenger a întrebat:

As dori un sfat in legatura cu o pereche de casti pentru telefon pana in 300-400 lei.As dori sa fie over-ear,dar sa aiba un aspect placut(sa le pot purta pe strada,la scoala,etc.).Am urechile mai sensibile la sunete puternice si as dori ca,castile sa aiba un sunet placut, clar (ascult rock) si sa nu aiba un bass prea puternic care sa imi perforeze timpanele.
MULTUMESC!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Căstile de orice fel sunt ele strica timpanul, deci cel mai bine numai folosii căsti.Asculti acasa nu pe strada, pe strada sa fi atent cand traversezi, ca daca ai căști in urechi nu auzi claxonul masinii si da masina peste tine.