| lavinia148 a întrebat:

As vrea sa fac un lyrics la o melodie . Ce program trebuie instalat ? Adica fara Windows Live Movie Maker sa Windows Movie Maker ca am incercat si nu merge sa il instalez.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WMM este un program care este in windows ca default, adica la instalare il ai deja si pe ala, nu mai trebuie sa il instalezi, si e simplu si usor de instalat, problema e ca nu prea te pricepi tu sa il folosesti si nu ca ar fi vreo problema cu WMM!