| Rekow a întrebat:

Salut,as vrea sa imi cumpar chitara asta http://esound.ro/......urst.html. Unii au zis ca e buna si altii nu..Acum spuneti-mi voi (bugetul este de 1.400 lei doar pentru chitara pentru ca in rest stiu ce sa cumpar)

2 răspunsuri:
| 9Mike a răspuns:

Dap, iti zic eu ca meritawinking Nu gasesti una la fel de buna la pretul ala, + ca are si inlays si modele frumoase.

| spyyns a răspuns:

Daca cei cu "nu" au o chitara in valoare de peste 1.400 lei, automat spun ca Nu. Da asta depinde si de tine pentru ca trebuie sa stii din prima ce chitara iti trebuie si sa compari alte chitare intre ele.Iti recomanda sa te documentezi despre aceea chitara inainte sa o cumperi.