| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar o chitara electrica si sa invat sa cant la ea si am gasit: http://www.soundcreation.ro/......d8118.html Ce parere aveti? Merita banii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Deiia a răspuns:

E faina chitara, dar e cam scumpa sa zicem asa..Si nu stiu, parca si in rate e prea putin pe luna..Paii,e depinde si cati bani vrei sa dai pe unawinking Daca ai atatia ia'o big grin

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Deiia):

Daca aleg pe 16 luni e 40 lei pe luna pe care ii pot plati din alocatie. Te pricepi la chitare? Eu ma intreb daca isi merita banii.

Răspuns utilizator avertizat
| Deiia a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Si eu am chitara, dar nu e electricawinking Nu stiu cat si tin astea electricewinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru RockinLife):

Power, trash, heavy poate chiar death. Nu imi permit sa cumpar o chitara de 12400 lei.

| Deiia a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

laughing Nici nu se merita sa dai 12.400 pe o chitara laughing Mai bine iti iei una normala si gatawinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru RockinLife):

Problema e ca nu pot sa cumpar o chitara decat in rate.

Răspuns utilizator avertizat
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru RockinLife):

Am gasit setul: http://www.soundcreation.ro/......d6821.html cu acordor, amplificator, husa si pene cu 1100 lei si se poate lua si in rate (numai asa imi permit) din cate am auzit pe forumuri si pe youtube tenson asta e de **** rau.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru RockinLife):

Mersi, am gasit setul asta pe site-ul asta ( nu o pot cumpara decat in rate ) http://www.soundcreation.ro/......d9625.html

Răspuns utilizator avertizat