| AnoniMMinonA1489 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o chitara electro-acustica Harley Benton, dar nu stiu daca este de calitate. Acesta e linkul: http://www.fly-music.ro/......dback.html
Sau ce chitara electro-acustica ar fi mai buna pentru un buget de 1000 lei?

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Azi am vazut numai minunatii la categoria asta jur:)). Unul voia electrica la 1700 lei si a ales un ibanez din tei cu 7 corzi, tu vrei electro-acustica pana in 1000 lei si alegi harley benton:)))). Pai cred si eu ca vand toti astia din magazine toate jegoseniile de chitare, macar voi va informati, intrebati, dar sunt unii care se duc in magazin si cumpara harley benton si la 10 milioane. Eu clar as lua una dintre astea, acum depinde si de gustul tau, toate sunt de o calitate foarte inalta, acum trebuie sa te iei si dupa aspect, dupa "ceva" ani de chitara, putin mai multi, ultima chitara, pe care mi-am cumparat-o acum 1 luna, am ales-o strict pe criteriul aspectului, imi placea foarte mult cum arata si asta ma face s-o cant mereu. Ma rog, sa nu uiti ca si asta conteaza. Uite aici o lista http://mcmusic.ro/......o-promotie