| gr33c3 a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la tobe, dar... nu stiu de unde pot sa imi procurez niste tobe nu foarte scumpe deoarece nu sunt foarte sustinut financiar si 2. un profesor (Pitesti) sau niste lectii pe internet de unde as putea lua?

Răspuns Câştigător
| dariuzzza a răspuns:

Sigur poti gasi cursuri online si poti gasi multe site-uri cu tobe sub 400 leii cu toot echipamentul si incearca sa strangi niste bani starngadu-i fara sa-i dai pe toate tampemiile

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lubine_Laurentiu_Adrian_1975 a răspuns:

Buna! eu predau cursuri de tobe,am o sala special amenajata pentru asta, instrumente noi, cursurile sunt particulare sau cu alti cursanti, in Pitesti, pentru contact-0721893431, 0770866518.Ady.te astept la sala!