| DoarAlin a întrebat:

Astazi eram pe live la un Youtuber, si la un moment dat a pus o melodie rock / metal pe fundal. Dar nu a spus ce melodie era, si nici in descriere nu era pusa. Nu-mi amintesc prea mult din melodie, stiu ca am auzit "It's funny how the table, how the table turns". Dar nimic altceva. Am cautat si pe google versul acesta, dar nu am gasit nimic. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DoarAlin explică (pentru Ewelyne):

Haha! Multumesc frumos! big grin Cred ca asta e a doua oara cand ma ajuti.

| Ewelyne a răspuns (pentru DoarAlin):

Pentru puțin! ♥