| Help14 a întrebat:

Aveam o aplicatie Android cu ajutorul căreia descarci muzica direct de pe Youtube astfel : cauți muzica / videoul dorit pe Youtube, dai click pe el, click pe trimite si selectezi aplicatia.
Dar din greşeala am dezinstalato si nu o mai gasesc.
Ştiti cum se cheama?

4 răspunsuri:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

YouTube covertor, cp.

| Floryna99 a răspuns:

Dacă știi sigur că ai descărcat-o de pe Google Play (Magazin Play), eu zic sa cauți în istoricul descărcărilor și sigur o găsești acolo, chiar daca e dezinstalata in prezent.

| Vlad00123 a răspuns:

Asa cum zici este aplicatia Snaptube (Youtube video downolader), dar nu o gasesti pe Google Play, ci doar pe Aptoide

| Help14 explică (pentru Vlad00123):

Îmi aduc amimte foarte bine ca a fost descarcată de pe Google Play. Dar oricum mulțumesc că ai încercat sa ma ajuți.