| ItsMeMariooo a întrebat:

Cant la pian de aproximativ 10 ani. In urma cu un an mi-am cumpărat o clapa yamaha s90 si niște băieți din liceul meu mi-au propus sa ne facem formație. Lucrurile au mers decent dar ne-am destrămat după 2 sau 3 cântări.A trecut un an si eu vreau sa intru/ formez alta trupa. Întrebarea este... Pot găsi instrumentiști cam de vârsta mea dispuși sa se bage pe asa ceva? Si daca da, cum dau de ei? Menționez ca sunt o fire mai retrasa si nu ma simt foarte in largul meu sa vorbesc cu oameni pe care nu ii cunosc sau alte lucruri de genul

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești din Cluj-Napoca, am eu nevoie de tine, fac o formație nouă.