| VladMarian77 a întrebat:

Salut, care credeti ca este cel mai ascultat tip de muzica, pop sau trap?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Pop, pentru ca este cea mai populara muzia. Trap-ul se dezvolta inca, dar majoritatea cantaretilor canta pop. Doar pentru ca 5gang este pe locul 1 in tendinte pe YouTube pentru ca ii asculta multi copii, nu inseamna ca sunt ascultati. La radio de exemplu (unde aproape oricine asculta muzica, fie in masina sau acasa) se aude mai mult pop.

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Pop

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Trap, dar eu ascult mai mult pop.

| Vikaa a răspuns:

Pop

| Miruu123 a răspuns:

Trap