| DonStefanos a întrebat:

Salut! Care este muzica din fundal al lui str3su, ma macina asta de cateva zile, dau bifa pup baieti

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Este de pe un site care are muzica fara drepturi de autor, unde trebuie sa platesti un ab lunar.

| DonStefanos explică (pentru dinaprilie):

Poti sa imi zici siteu?

| dinaprilie a răspuns (pentru DonStefanos):

Https://www.epidemicsound.com/? _us=adwords_brand&_usx=10135746194_epidemic%20sounds&utm_source=google&utm_medium=paidsearch&utm_campaign=brand_10135746194&utm_term=epidemic%20sounds&gclid=Cj0KCQiA-K2MBhC-ARIsAMtLKRsBGa8UrvcSYASz-MPS8l4q8nturS9KOKzFOoNbXV7pOdJmKn5Yh6MaAv99EALw_wcB