| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, care radio vi se pare mai bun si mai serios si mai putin daunator si de ce, dintre kiss fm, europa fm, digi fm, virgin radio, pro fm, radio zu si radio impuls? Si daca se poate sa faceti top 3. Toate mi se par cam naspa. Si daca aveti radiouri care emit in tara pe fm poate sa fie si local si vi se pare ca pe langa muzica comerciala sa zica si ceva serios, sa imi lasati aici dar si muzica sa fie de toate romaneasca, internationala, noua/veche. Adica dupa parerea mea fiecare are cam parti negative si de aceea nu prea imi convine de astia.

2 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Kiss fm
Virgin radio
Digi fm

| Bartic_Denisa_Miruna_1995 a răspuns:

Eu ascult de cele mai multe ori Kiss FM si Virgin Radio, au semnal destul de bun peste tot si nu sunt foarte multe reclame si stiri (e mai mult pentru muzica). Pentru stiri iti recomand digi fm.