| roobi18 a întrebat:

Caut o melodie de vreo doua luni si nu o gasesc nicicum.
In melodie am auzit doar versurile : "Butterfly, butterfly", pe care le canta o voce de femeie tanara, iar melodie era destul de ritmata, spre muzica de club, daca cumva stie careva despre ce e vorba ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

DJ Layla ft Alissa - Butterfly [http://www.youtube.com/watch?v=LJw0hR9WXaI].

| roobi18 explică (pentru MasterGoldX):

Imi pare rau, nu e nici asta.Pfff, nu am cum sa reproduc asa, in scris ca sa se inteleaga despre ce zic... Cert e ca, dupa ce zice o data "Butterfly, butterfly", mai spune ceva, dupa care din nou "Butterfly, butterfly" si cam asta e refrenu melodiei...

| roobi18 explică (pentru Nucreeed):

Nu e asta, aia pe care o caut e putin mai lenta de atat si femeia care canta nu are vocea asa subtirehappy, dar multumesc frumos oricum!