| RadAlex a întrebat:

Caut o melodie, nu stiu nici cine canta, nici cum se numeste. E rap, hip-hop romanesc. versuri ceva de genu : " Bass- Suss, Bass jos" - repetat mult la refren, apoi ceva de genu daca n-ai bass nu existi. Nu prea mai retin alte versuri, dar stiu ca incepea cu o sirena gen cea de pompieri. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Deea_8175 a răspuns:

RadAlex, te-a sajuta cu placere dar nu cred ca o cunosc. Eu ma gandeam initial ca tu probabil te referi la http://www.youtube.com/watch?v=j3mUKKfv5Gg aceasta melodie, dar mi-am dat seama ca nu :( sorry