| Rock_1076 a întrebat:

Salut.
Caut si eu de ceva timp o manea.
Am auzit-o la tata in masina si nu stiu cum se numeste, eu nu ascult manele dar acea melodie mi-a ramas in minte si nu o mai gasesc.

In refren canta ceva in engleza dar nu se intelege ce zice si canta cu o vice subtire si spune ceva de genu "ma ad me" nu prea am inteles.

Daca imi spuneti cum se numeste va dau funda, promit big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraSmiley a răspuns:

Bhoooooooo! Faci rockerii de rusineee! x(

| Addina a răspuns:

Guta canta in engleza? Unde au ajuns si manelele.laughing
Bine ca nu asculti manele.laughing

| elutzagty a răspuns:

Liviu Guta - Don't cry baby

| Rock_1076 explică:

Voi nu ati citit bine. daca nu postati ceva folositor nu mai postati, si NU ASCULT MANELE, aia mi-a placut cum suna.si este doar refrenul in engleza la aia.nu toata melodia.