| sweetgirl09 a întrebat:

Ce mai stiti de JOE JONAS si DEMI LOVATO mai sunt impreuna, s-au despartit, nu au fost niciodata impreuna, care este adevarul?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună!
Au fost împreună, dar se pare că Joe s-a despărţit de Demi Lovato, din cauza firii ei temperamentale. Acum el e cu Ashley Greene şi ea e singură.
Vezi mai multe de aici:
http://www.blogvedete.com/......despartit/
Baftă!

7 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Citeste in revista Popcorn

| xGreenDream a răspuns:

Pai au fost impreuna dar in Mai s-au despartit, iar dupa o saptamana de la despartirea lor, Joe s-a "pus" cu Ashley Greene (cea care joaca rolul lui Alice in filmul Twilight).

| thisissolawl a răspuns:

S-au despartit si cica Demi ar fi fost insarcinata cu el, insa a pierdut sarcina, iar acum este la o clinica de recuperare din cauza stresului, Demi.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Eu stiu ca s-au despartit.

| Teddy_4958 a răspuns:

Da au fost impreuna dar s-au despartit! Joe i-a trimis lui Demi un mesaj pe twit. Iar acum el cu Ashley Green.

| justme08 a răspuns:

Pai au fost impreuna, dar s-au despartit...acum Joe e cu Ashley Green, iar Demi cu nimeni...

| EuSiCuMineInsumi a răspuns:

Sau despartit