| aura_1762 a întrebat:

ce muzica ascultati voi?

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Pai eu ascult Hip-hop de la noi: Parazitii, Vescan, Cumicu, Arssura, Bitza, Spike, Guess who...

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pop - anii 80 si inceputul anilor 2000: modern talking, bad boys blue, ace of base, fancy, cher, altii
dance romanesc - akcent, o-zone...

Pop (prezent)- Thomas Anders

Rock - Breaking Benjamin, Nickelback

si cam atathappy
urasc rap-ul, hip-hop-ul si pe justin bieberhappy

| Derye a răspuns:

In general rock!

| Ambassaderåd a răspuns:

Rock big grin, house, club, DnB big grin, trance, electro, tektoncik [nu stiu de am scris bine] dance, pop, hip- hop, rap, blues, simphonie tongue, blues- nop straight face! si lautareasca :X. Taraful din Clejani- cantec de dragoste... mama te arde la inima cand faic un gratar :X:X uhuu big grin

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Dacă cumva te referi la genurile de muzică pe care le ascult,cu siguranţă sunt şi vor fi rock alternativ,metal,hard rock,house,dance,trance,electro,puţin pop şi la fel de puţin blues.happy
Bye!kiss

| Turquoise a răspuns:

Hip-hop, rap

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Roooooock...the best/X:X:X:X:

| Anonimous_4345 a răspuns:

Am devenit obsedat de rock. numai asta ascult happy

| Stephenye a răspuns:

House, Dance

| ChristinaO a răspuns:

Cea din anii '60-'90

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Orice gen in afara de manele si popularabig grin

| Anino a răspuns:

Cred ca ce nu asculti tu
rolling on the floor
tu esti tu ala de copil care se ia dupa ce asculta alti?
rolling on the floor cred ca da... daca toti asculta aia asculti si tu si esti mare fan.chiar daca nu iti place sau habar nai ce zile ala acolo sau ce mesaj transmiterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!happy
Dacă cumva te referi la genurile de muzică pe care le ascult, cu siguranţă sunt şi vor fi rock alternativ, metal, hard rock, house, dance, trance, electro, puţin pop şi la fel de puţin blues.happy
Bye!kiss