| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre chitara Ibanez V50NJP-VS-? Vreau să învăț să cânt la chitară si mi-a atras atenția chitara asta care nu e foarte scumpă. Costă 495 lei. Pentru un începător este ok să o cumpăr sau să mă reorientez spre alt model de chitară mai scump? Astept părerile celor care într-adevăr studiază chitară. Am aproape 18 ani și nu cred că sunt prea,, bătrân" pentru a învăța să cânt la chitară.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de o chitara scumpa, ca incepator, ci de una buna si ieftina.
Recomanda chitarile facute la REGHIN, cu 6 corzi, care sunt chitari profesionale, de calitate foarte, fiind foarte cautate si apreciate atat in tara cat si peste hotare.